Приват лейбл

Іноді відомі торгові організації, з метою розширення асортименту своєї продукції на ринку, вирішують ввести до переліку своїх товарів снекову продукцію під власною торговою маркою. Відсутність виробничих потужностей, обладнання чи cировинної бази може стати неабиякою перешкодою в реалізації таких планів.

Завдяки можливостям нашої компанії, замовник може отримати готовий продукт для ринку снеків. Це стосується не тільки насіння, але й інших продуктів, таких як: фісташки, сухарики, арахіс і т.д.
Своїм партнерам ми надаємо змогу зекономити на великих вкладеннях в обладнання, завантаженні великих виробничих площ та на навчанні чи перекваліфікації персоналу.
Завдяки нашій спільній праці замовник може зайняти свою частину ринку, уникнувши великих витрат. Продукція наших торгових марок вже давно й успішно реалізується практично у всіх регіонах нашої країни, а також за кордоном, що свідчить про її високу якість. Для виробництва продукції «Приват лейбл» ми запропонуємо сировину найвищої якості, а також її суворий контроль на всіх етапах виробництва.

Обладнання для харчової промисловості

Виробнича компанія «Агропродснек» тісно співпрацює з передовими компаніями з виробництва обладнання для випуску снекової продукції. Вже багато років усі інноваційні розробки ми випробовуємо і втілюємо у власному виробництві.
Наша компанія готова надати найсучасніше обладнання з виробництва снекової продукції за вигідними цінами, з усією оригінальною документацією а також гарантіями від виробника.
Ми готові підтримати своїх партнерів на усіх етапах становлення власного виробництва:
1-й етап – реалізація продукції наших торгових марок. Тим самим відбувається перевірка ємності ринку і перспективи обсягів збуту продукції.
2-й етап – виробництво продукції власної торгової марки.
3-й етап – ми готові запропонувати партнерам високотехнологічне сертифіковане обладнання з гарантійним обслуговуванням і 5% знижкою. Також гарантуємо консультації і допомогу у виборі, встановленні та інше.