About us

Наша виробнича компанія вже протягом багатьох років є незаперечним лідером на ринку снекової продукції у багатьох регіонах України.
Здійснюючи постійний контроль сировинної бази, а також завдяки сучасним технологіям зберігання, ми завжди можемо забезпечити вчасну поставку нашої продукції. В будь-який період року, незважаючи на сезонність і стан ринку – наша продукція завжди найвищої якості.
Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє нам досягати стабільно високої якості нашої продукції при великих об’ємах виробництва.
На відміну від багатьох конкурентів матеріал, який використовується для пакування нашої продукції має високий кисневий бар’єр, що дозволяє зберегти смакові якості продукту протягом вказаного терміну реалізації.
Ми успішно поєднали високий рівень технічного забезпечення, незмінно високу якість сировини, сучасні дизайнерські розробки, а також застосовуємо найкращі матеріали для пакування продукту. Як результат – наша продукція є відомою і конкурентною.
Широкий асортимент нашої продукції торгових марок «Зайка» і «Caramel» дозволить Вам повністю задовольнити, а в багатьох випадках і збільшити попит даної торгової групи у Вашому регіоні. Ми також можемо запропонувати для вас ряд послуг, які недоступні жодному виробнику у даному сегменті ринку. (Див. розділ ПАРТНЕРАМ)

Our registred trade marks

- Caramel -

The taste of sweet life.

- Зайка -

Sunflower and pumpkin seeds. Really fresh!

- Заріна -

The taste of temptation.

 
 

ProductsPrice >

Image

Насіння соняшникове
"Зайка"

Image

Трубочка вафельна з шоколадним кремом "Сaramel"

Image

Халва ванільна
"Сaramel"

Image

Насіння гарбузове
"Зайка"

Image

Грильяж соняшниковий в шоколадній глазурі "Сaramel"

Image

Насіння соняшникове
"Зайка"

Image

Халва ванільна
"Сaramel"

Image

Грильяж соняшниковий фасований "Сaramel"

Image

Халва смугаста
"Сaramel"

Image

Насіння соняшника Premium
"Зайка"

Image

Соняшник та арахіс
"Зайка"

Image

Грильяж соняшниковий
"Сaramel"