EnglishUkrainian
EnglishUkrainian
Image Alt

ПРО КОМПАНІЮ

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Здійснюючи постійний контроль сировинної бази, а також завдяки сучасним технологіям зберігання ми завжди можемо забезпечити своєчасне постачання нашої продукції. У будь-який період року, незважаючи на сезонність та стан ринку – наша продукція завжди високої якості.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє нам досягати стабільно високої якості нашої продукції у великих обсягах виробництва. Також ми надаємо його нашим партнерам для виготовлення снеків за вигідними цінами.

УПАКОВКА

Матеріал, який використовується для пакування нашої продукції, має високий кисневий бар'єр, що дозволяє зберегти смакові якості продукту впродовж зазначеного терміну реалізації.

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ

Наша виробнича компанія багато років займає гідне місце на ринку снекової продукції в Україні та за її межами. Широкий асортимент товарів від ТМ «Зайчик», «Caramel» та «Заріна» дозволить Вам повністю задовольнити попит цієї торгової групи у Вашому регіоні.

ЯКІСНА СИРОВИНА

Ми успішно поєднали високий рівень технічного забезпечення, незмінно високу якість сировини, сучасні дизайнерські розробки, а також застосовуємо найкращі матеріали та технології для пакування продукту. Як результат – наша продукція відома та конкурентна.

ПАРТНЕРСТВО

Наша компанія вже тривалий час плідно співпрацює з такими товарними знаками: ТМ Чумак, ТМ Байдики, ТМ Санко, ТМ Подільска Красуня, ТМ Солодкий Світ, ТМ Хижак, ТМ Добра Лакомка, ТМ DZYOB, ТМ За Динамо, ТМ Власна Марка, ТМ Мила Панi, ТМ Порада

Міжнародні сертифікати якості виробництва

10

КРАЇН СВІТУ. ЕКСПОРТ

20

ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ДЕ ПРЕДСТАВЛЕНА НАША ПРОДУКЦІЯ

3000000

ЗАДОВОЛЕНИХ ПОКУПЦІВ

2000

ТОН В РІК ПЕРЕРОБЛЕНОЇ СИРОВИНИ

11

TM PRIVAT LABEL