EnglishUkrainian
EnglishUkrainian
Image Alt

ПАРТНЕРАМ

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ! ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ВАРІАНТИ СПІВПРАЦІ:

Вам необхідна снекова або кондитерська продукція під власною торговою маркою? Завдяки досвіду, обладнанню та можливостям нашої компанії Ви отримуєте готовий продукт. Ставши нашим партнером, Ви заощаджуєте на великих вкладеннях в обладнання, завантаженні виробничих площ та перекваліфікації персоналу. Ми гарантуємо, що продукція Вашої торгової марки буде виготовлена ​​з кращої сировини на високотехнологічному обладнанні під постійним контролем наших або за бажанням Ваших фахівців. Ми співпрацювали і продовжуємо співпрацювати з такими торговими марками: ТМ Чумак, ТМ Байдікі, ТМ Санко, ТМ Подільська Красуня, ТМ Сладкий Світ, ТМ Хижак, ТМ Добра Лакомка, ТМ DZYOB, ТМ За Динамо, ТМ Власна Марка, ТМ Міла Порада

Ми постійно впроваджуємо та випробовуємо інноваційні розробки на власному виробництві. Ми готові надати Вам сучасне обладнання для виготовлення снеків за вигідними цінами, оригінальною документацією та гарантією від виробника. Ми підтримаємо Вас на всіх етапах становлення власного виробництва:

1-й етап — реалізація продукції наших торгових марок. Тестуємо ринок збуту.

2-й етап – виробництво продукції Вашої торгової марки.

3-й етап – вибір, консультація та встановлення високотехнологічного сертифікованого обладнання з гарантійним обслуговуванням та 5% знижкою.

-купуємо сировину під переробку, можливо і вже перероблену сировину;

— продаємо свою вже перероблену, очищену сировину;

— переробляємо сировину клієнта до будь-якого необхідного стану від первинного очищення до фінальної оптичної на фото-сепараторі, будь то насіння або ядро.